JPMorgan Investment Funds - Global Income Fund
De beste inkomstenideeën in een flexibele, goed gespreide multi-asset-oplossing
  • De beste inkomstenideeën wereldwijd
  • Een flexibele en gediversifieerde multi-asset-benadering
  • Toegang tot een team van beleggingsspecialisten wereldwijd
  • Een alles-in-één belegging

J.P. Morgan Asset Management Nederland

Fondsen in de kijker

FondsNAVNAV verandering
JPM Global Macro Opportunities C (acc) - EUR160,59-0,06%
JPM Global Macro C (acc) - EUR (hedged)93,12-0,04%
JPM Global Income C (acc) - EUR145,680,09%
JPM Europe Strategic Value C (acc) - EUR20,820,19%
JPM Europe Strategic Growth C (acc) - EUR32,52-0,03%
JPM Pacific Equity C (acc) - USD25,48-0,08%
JPM Emerging Markets Opportunities C (acc) - EUR97,290,22%
JPM Global Bond Opportunities C (acc) - EUR (hedged)79,930,03%
JPM Income Opportunity C (perf) (acc) - EUR (hedged)140,910,01%

Rendementen uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Houdt u er a.u.b. rekening mee dat de vermelde rendementscijfers zijn gebaseerd op de valuta van de aandelenklasse.

 
Market Insights-publicaties
 
Institutional Asset Management