JPMorgan Investment Funds - Global Income Fund
De beste inkomstenideeën in een flexibele, goed gespreide multi-asset-oplossing
  • De beste inkomstenideeën wereldwijd
  • Een flexibele en gediversifieerde multi-asset-benadering
  • Toegang tot een team van beleggingsspecialisten wereldwijd
  • Een alles-in-één belegging

J.P. Morgan Asset Management Nederland

Fondsen in de kijker

FondsNAVNAV verandering
JPM Global Macro Opportunities C (acc) - EUR170,59-0,86%
JPM Global Macro C (acc) - EUR (hedged)96,72-0,52%
JPM Global Income C (acc) - EUR145,40-0,32%
JPM Europe Strategic Value C (acc) - EUR22,34-1,50%
JPM Europe Strategic Growth C (acc) - EUR32,66-1,33%
JPM Pacific Equity C (acc) - USD26,87-0,26%
JPM Emerging Markets Opportunities C (acc) - EUR106,57-0,19%
JPM Global Bond Opportunities C (acc) - EUR (hedged)79,98-0,07%
JPM Income Opportunity C (perf) (acc) - EUR (hedged)140,62-0,10%

Rendementen uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst. Houdt u er a.u.b. rekening mee dat de vermelde rendementscijfers zijn gebaseerd op de valuta van de aandelenklasse.

 
Market Insights-publicaties
 
Institutional Asset Management